Login   •   Register   •   Member List   •  

Komt dat zien: Emigratieverhaal.nl is live!

Het hing al even in de lucht, maar we zijn er klaar voor. Emigratieverhaal.nl staat open voor bezoekers. Emigratieverhaal.nl is een plan waar ik al voor ons vertrek naar Canada mee rondliep. Het is een online magazine voor Nederlandstalige (aanstaande) emigranten dat wekelijks van nieuwe verhalen wordt voorzien. Lees meer.image

Emigratieverhaal.nl is een online magazine met verhalen voor emigranten, gemaakt door emigranten. Verhalen van emigranten, over emigranten en over alles dat bij emigreren komt kijken. Emigratieverhaal kent geen grenzen. Dat wil zeggen: het magazine belicht zoveel mogelijk emigratiebestemmingen in deze wereld. Dat uit de overtuiging dat praktijkervaringen uit Noorwegen ook zeer leerzaam en herkenbaar zijn voor een emigrant in Spanje. Voorlopig staan er op Emigratieverhaal.nl twee landenpagina’s: Canada en Australië. Dat gaan we snel uitbreiden met meer landen. Daarnaast vult emigratiepsychologe Saskia Zimmermann een pagina met generieke emigratieverhalen die ingaan op het vertrek uit Nederland en settelen in het nieuwe land.

image

Drie soorten verhalen
Binnen de landen pagina’s kent Emigratieverhaal.nl drie soorten verhalen. Dat zijn in de eerste plaats ervaringsverhalen. Dat zijn verhalen die een enkel emigratieavontuur belichten. Vaak met wat meer aandacht voor een specifiek onderwerp wat juist bij die familie zo in het oog springt.
Ten tweede zijn er de Tips & Trucs artikelen. Deze artikelen zijn praktisch van aard. Ze leggen je uit hoe je een bepaalde stap in het emigratieproces in een specifiek land het best kunt aanpakken. Denk daarbij aan onderwerpen als een visum aanvragen, een huis kopen, een baan vinden, een school kiezen voor je kinderen enzovoorts.
De derde artikelsoort die emigratieverhaal.nl kenmerkt, is een weeklog. Per land plaatst emigratieverhaal elke week een aantal weeklogs. Dit zijn persoonlijke emigratieverslagen van emigranten die er vertellen hoe ze hun emigratie ondergaan.

image

Schrijvers nodig
Naast bezoekers heeft Emigratieverhaal.nl ook hard schrijvers nodig. Emigratieverhaal.nl wil een website zijn voor emigranten, gemaakt door emigranten. Simpelweg omdat elke emigrant een ervaringsdeskundige is. En de ervaring van de ene emigrant, kan een andere emigrant verder helpen of aan nieuwe inzichten helpen. De website bestaat bij gratie van bijdragen van emigranten. En omdat we pas net bestaan, zijn we hard op zoek naar emigranten die zin hebben om te vertellen over hun land. Heb je zin om mee te schrijven, kijk dan even op deze pagina en/of neem contact op met Bart. Voor contactgegevens zie de contactpagina van deze site

Dank
De lancering is tevens een mooi moment om een paar mensen te bedanken. Allereerst Cees Brouwer, verantwoordelijk voor webdesign, had vanaf dag een het volste vertrouwen in dit project en blinkt uit in meedenken. Daarnaast Saskia Zimmermann voor al haar kennis en verhalen van en over emigreren. Maartje Sak voor ons prachtige logo en weekloggers van het eerste uur Karin Wiersma uit Australië en John Hermsen vanuit de Canadese westkust. Dank vast voor het werk tot op heden en alle inzet die ongetwijfeld nog komen gaat!

Er komt meer aan!
Naast Emigratieverhaal.nl wordt er druk gewerkt aan Emigrantenblogs.nl. Dit is een aparte dienst die lezers de weg wijst naar de talloze weblogs die er wereldwijd zijn van Nederlandse en Nederlandstalige emigranten. De emigranten-weblogs worden middels een startpagina-achtige opzet per land gepresenteerd. Deze site wordt in februari gelanceerd. Emigrantenblogs.nl is de opstap naar een aparte webdienst die niet veel later het licht zal zien. Wat dit precies is, dat blijft nog even geheim.
Voor nu: veel plezier met emigratieverhaal.nl en laat even weten wat je er van denkt!

Gefeliciteerd!

Ziet er heel goed uit!

Daarnaast Saskia Zimmermann voor al haar kennis en verhalen van en over emigreren. Maartje Sak voor ons prachtige logo en weekloggers van het eerste uur Karin Wiersma uit Australië en John Hermsen vanuit de Canadese westkust. Dank vast voor het werk tot op heden en alle inzet die ongetwijfeld nog komen gaat

Hi,
Emigratieverhaal.nl is een online magazine over emigreren. De site staat boordevol verhalen over emigranten, geschreven door emigranten.

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below:


About

Welkom op het weblog van Bart en Simone Nagel. Het stel emigreerde in de zomer van 2006 met hun vier Berner sennenhonden naar de Canadese provincie Ontario. Hier is hun verhaal.

Read more...


Advanced Search

Koop ons boek!

Eind 2009 is de herziene versie van ons boek 'Emigreren naar Canada' verschenen. We schreven het als een praktische gids voor aanstaande emigranten. Het is te bestellen door op onderstaand plaatje of link te klikken. De prijs: 16,95 euro.


Emigreren naar Canada

Categories

Statistics

  • Page Views: 367089
  • Page rendered in 0.6063 seconds
  • Total Entries: 135
  • Total Comments: 2331
  • Total Trackbacks: 0
  • Most Recent Entry: 07/10/2011 02:22 am
  • Most Recent Comment on: 02/06/2012 12:16 pm
  • Total Members: 24315
  • Total Logged in members: 0
  • Total guests: 29
  • Total anonymous users: 0
  • Most Recent Visitor on: 02/06/2012 12:16 pm
  • Most visitors ever: 163 on 09/17/2011 05:15 pm
  • Referrers