Login   •   Register   •   Member List   •  

Een week is alweer voorbij en ome Rob is alweer in Nederland

Afgelopen woensdag namen Rob en ik vanaf Amsterdam het vliegtuig naar Toronto. Saillant detail: Rob vloog met Martinair en ik vertrok een half uur later met KLM. Ik had iedereen al gezegd dat ik mijn oompje wel ff zou inhalen…..Zo gezegd zo gedaan. Ik stond in Toronto samen met Indy de koffers van Rob al vrolijk van de band te halen. Een verslag van een weekje ome Rob over de vloer. Lees meer
image

Bart had ons opgehaald en het was fijn hem weer te zien en weer terug te zijn in Canada. Met Indy op de achterbank en op mijn schoot terug naar Penetanguishene. Ze had het vliegen blijkbaar niet zo leuk gevonden en vond het nodig om de hele weg op mijn schoot te liggen slapen. Lekker warm! Na 3 weken afwezigheid vond ik ons huis terug zonder sneeuw. Dat is toch wel een rare gewaarwording. In de afgelopen week hebben we overigens nog 2 nachten een cm sneeuw gehad zodat er toch nog 2 keer een witte wereld ontstond. Uiteraard gelijk de nieuwe bewoners (de kippen en hun haan) bewonderd. Vanaf de eerste dag voelde het alweer normaal, alhoewel….we hadden een bezoeker! Ome Rob was er voor een week. Dat viel een beetje raar samen met mijn terugkomst omdat de trip naar Nederland een week langer duurde dan verwacht. Vooraf hadden we Rob al gewaarschuwd dat er wel eens wat klusjes zijn kant op zouden komen. Sommige familieleden hoopten dan ook dat we Rob snel aan het werk zouden zetten. Rob en ik hebben eerst een dagje rondgeshopt in Midland in combinatie met de noodzakelijke dagelijkse boodschappen. We hadden gelijk een doel: schoenen kopen. Het is niet zo dat Rob niet genoeg schoenen heeft, maar Canadese had ie nog niet. Het winkelen liep een beetje uit de hand zodat we de eerste avond maar chinees hebben gegeten. Op donderdag heeft Rob samen met Bart het nieuwe kippenverblijf gemaakt.
imageimage
De kippen hebben nu een grote ren met een heuse deur (afval moet je ook gebruiken) en een stenen huis voor de nacht. In het huis hebben de heren een etage woning gemaakt voor de kippetjes van 2 verdiepingen. En hopelijk gaan de kippen begrijpen dat ze hier hun eitjes in moeten leggen. Vrijdag ben ik met Rob naar Barrie geweest om daar onze zoektocht naar schoenen voort te zetten. En wel ja, 2 paar schoenen was de oogst en een hele foute sleutelhanger van de Toronto Maple leafs. Rob probeerde in een van de winkels met Canadian Tire money te betalen…..dit is een soort monopoly geld wat je bij de Canadian Tire krijgt als je er wat koopt en wat je bij hun weer kunt besteden. De dame van de outdoor zaak keek Rob nog al vreemd aan toen hij zijn geld aan het tellen was en een 5ct Canadian Tire biljet als 5 dollar aftelde…..
Zaterdag was het Maple Syrup dag. Doordat het s’nachts nog steeds licht vroor bleven de bomen sap geven en kon er dus nog een hele dag gekookt worden. Vorige keer kon ik er niet bij zijn omdat ik toen nog in Nederland was maar nu was ik ook van de partij. In de ochtend al naar Ken en Carry gegaan waar de heren de hele dag en avond hebben staan koken onder het genot van heel wat flesjes bier. Het weer was prima dus er kon met een goede jas aan buiten worden gezeten. Uiteraard moesten we ook blijven eten bij de familie Marchant. De hamburgers van de bbq gingen er goed in. Rob alias skoobie (deze bijnaam kreeg hij van Evan omdat hij toch wel heel goed Skoobie Doo na kon doen en dat ook steeds moest demonstreren) had het helemaal gemaakt bij de kinderen en mocht zelfs bij hun aan tafel zitten.
imageimage
Onze andere vrienden Neil, Jeanette en Germaine waren ook gearriveerd dus het was erg gezellig. Bart, Rob en Ken hebben ook de avond doorgebracht met stoken en bier drinken en aan het einde van de avond waren we weer een paar potten siroop rijker. Rob heeft ook een potje meegenomen naar Nederland zodat hij nog eens aan deze leuke dag kan denken. Op zondag na eerst de laatste hand aan het kippenhok te hebben gelegd zijn we dan eindelijk naar de lokale sporthelden wezen kijken: de Penetang Kings. Deze jonge ijshockyers konden vandaag de finale van de play-offs halen als ze zouden winnen. In een uitverkochte arena (700 man) wonnen ‘onze’ Kings afgetekend met 4-1. Ook dit jaar een finale plaats voor de Kings! Bart en ik zullen nog wel een wedstrijdje meepikken denk ik. Maandagochtend (alweer rob zijn laatste dag) zijn Rob en ik met Chaya en Femke vanaf ons huis naar het meer gewandeld.
imageimage
Deze trip was toch wat verder dan gedacht en er zat een steile afdaling in maar we hebben het gered. Na dik 2,5 uur waren we terug en was Chaya blij dat ze weer op de bank kon gaan slapen. Maandag middag stond in het teken van shirtjes kopen. Althans voor ome Rob dan. Bij de Giant Tiger (door Rob de Giraffe genoemd) heeft Rob alle rekken doorgestruind op zoek naar geschikte shirtjes, broeken, etc. Resultaat is dat Rob een extra (volle) koffer mee moest nemen terug naar Nederland en dan heeft ie zelfs 2 paar (oude) schoenen hier achter gelaten! Ook hebben we eindelijk bij een fastfood keten gezeten want Rob moest toch echt de Grandpa burger van de A&W uit proberen. Op dinsdagochtend nog even gezocht naar een CD van Saga. Deze band komt uit Toronto en Rob dacht hier wel even meerdere CD’s aan te treffen van deze band. Maar dit bleek niet het geval te zijn. In een winkel kreeg hij zelfs te horen dat als hij cd’s zocht van Canadese bands hij beter naar de US kon gaan…..Rob snapt er niets meer van. Tegen half 2 zijn we aangereden naar de luchthaven. Daar hebben we Rob netjes afgezet en zijn we met Luna op bezoek geweest bij haar aanstaande vrijer. Ja, ja, Luna is ook loops dus die moet er ook aan geloven. Rob zojuist aan de telefoon gehad, hij had een goede terug reis gehad.
Het was gezellig Robbedoes en ga je zien!

Hahaha, gaaf verslagje zeg.Leuk met al die foto’s erbij.Heb de buuf al mijn shirtjes laten zien.De koffie is er koud bij geworden.
Nogmaals dank voor alle gastvrijheid,mail je later.groet+ knuffies aan de dames en Bart.
scoobiedoobie doooooo!!!!

Leuk leuk leuk!:D

goed dat je robbie aant werk gezet heb!:D

xxxx

Hello Bart and Co
Ons boek is binnen ik moet zeggen ik heb al vele boeken die over dit thema gaan maar ,
dit is echt een heel compleet boek .
In Juni komen we voor 15 dagen naar jullie streek dan zal het wel eens meer schikken om eens af te spreken .
Greets Tim And The Gang
Take Care

Thanks Tim! Leuk compliment. Eerste reactie die we horen trouwens, ik zal maar een seen post wijden die speciaal vraagt om reacties op ons boek ‘Emigreren naar Canada’. Ik ben erg benieuwd ook wie de lezers nu zijn. Hoe ver ze al staan in hun emigratie, of ze hun aanvraag al ingediend hebben etcetera. Anyway, morgen komt er een speciaal topic over.

Groet!

<a href=http://cmcdubai.com>priligy compresse</a> acquisto priligy

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below:


About

Welkom op het weblog van Bart en Simone Nagel. Het stel emigreerde in de zomer van 2006 met hun vier Berner sennenhonden naar de Canadese provincie Ontario. Hier is hun verhaal.

Read more...


Advanced Search

Koop ons boek!

Eind 2009 is de herziene versie van ons boek 'Emigreren naar Canada' verschenen. We schreven het als een praktische gids voor aanstaande emigranten. Het is te bestellen door op onderstaand plaatje of link te klikken. De prijs: 16,95 euro.


Emigreren naar Canada

Categories

Statistics

  • Page Views: 369377
  • Page rendered in 0.6287 seconds
  • Total Entries: 135
  • Total Comments: 2381
  • Total Trackbacks: 0
  • Most Recent Entry: 07/10/2011 02:22 am
  • Most Recent Comment on: 02/09/2012 04:35 pm
  • Total Members: 24588
  • Total Logged in members: 0
  • Total guests: 19
  • Total anonymous users: 0
  • Most Recent Visitor on: 02/09/2012 05:49 pm
  • Most visitors ever: 163 on 09/17/2011 05:15 pm
  • Referrers