Login   •   Register   •   Member List   •  

De week van het plastic

Tja daar zit je dan je eerste verjaardag als inwoner van Canada! Vanochtend om 07.00 uur door Bart gewekt met een echt canadees kado: klompen om mee in de tuin te werken. Ook wel garden clogs genoemd. En dit zijn niet de klompen die jullie kennen vanuit Nederland maar van die plastic instappers met een bandje achter je hak (bandje kan ook naar voren geklapt worden zodat je er echt zo in kunt stappen, ziet er iets minder degelijk uit). Elke canadees heeft ze en ik dus nu ook! Knalblauwe! Eigenlijk te lelijk voor woorden maar ze schijnen erg handig en prima voor je voeten te zijn...... En ja de wondjes op mijn voeten zijn van de muggenbulten, wat zijn die beesten hier agressief zeg. Net met nederland gebeld en van ma en oma te horen gekregen dat ik mijn cadeaus maar op moeten komen halen! Ze kunnen ook worden opgestuurd hoor! Lees meer
imageimage

Gisteren hebben wij onze PR cards per post mogen ontvangen zodat we nu niet alleen een papieren vodje hebben wat zegt dat wij officieel inwoner van Canada zijn maar ook een echt pasje met je pasfoto er op. Al met al is dat wel snel gegaan want we hebben ze binnen 3,5 week in huis. Ook het rijbewijs is hier een pasje zelfs je SIN (zeg maar sofi nummer) krijg je hier op een pasje en uiteraard je ziektekostenverzekering voorziet je ook van een pasje maar deze hebben we nog niet. Kortom veel plastic in je portemonnee. En dan hebben we ons nog niet eens aangemeld bij alle winkels voor korting, sparen ed. Wel makkelijk want die pasjes passen tenminste makkelijk in je portemonnee. Je hebt alleen 2 portemonnees nodig gezien de hoeveelheid passen die je straks ter beschikking hebt. Wat hier wel heel lachwekkend is dat iedereen hier alles met cheques betaalt. Ik dacht dat dat niet meer bestond! Toen wij een chequeboek moesten aanvragen bij de bank vroeg de medewerkster of ik er 100, 200 of meer wou hebben..... Ik dacht 25 is wel genoeg maar in de eerste week dat ik ze had heb ik er al 7 uitgeschreven! Hier hebben ze dat zelfs vaak liever dan cashgeld dus ik ben blij dat ik er 150 heb!

Bart is ondertussen hard aan het werk zoals jullie op bijgaande foto’s kunnen zien (Indy moet hem af en toe een beetje helpen). Hij heeft zijn eerste stukken al ingeleverd en voor een nieuwe opdracht is hij vandaag mee naar een autoveiling in Calgary. Hij is bezig met een verhaal over booming Alberta en interviewt daarvoor verschillende Nederlandse ondernemers die in Nederland ondernemer waren en nu hier in Canada ook weer. Vandaag is hij op pad met Patrick bij wie wij onze auto hebben gekocht.om zijn verhaal op papier te zetten. imageimage

Stand van zaken met betrekking tot onze huizenjacht. Allereerst bedankt voor jullie adviezen en tips en de hartjes onder de riem. Wij hebben besloten “rustig” verder te kijken en hopen dat iets van onze gading ons pad kruist. De makelaar is nog bezig met een paar huizen voor ons en wie weet zit daar iets tussen.

Het weer is hier nog steeds schitterend, gelukkig niet zo warm als in Nederland en s’avonds koelt het flink af. We hebben vorige week wel een hagelbui gehad met stenen zo groot als knikkers maar dat is normaal hier want er valt zelfs af en toe sneeuw in de zomer....Voor de komende week wordt er alleen maar goed weer voorspeld. Zo tussen de 25 en 30 graden tot het volgende weekend. 

Ha Bart en Siem,

Even een kort berichtje. Wat leuk om je gisteren weer even te hebben gesproken zus! Leuk stukje ook weer. Die schoenen zijn echt te hip hoor smile.Tot gauw!

Hey zusje vond het ook leuk om jouw weer eens live te spreken! De knalblauwe sloffen zijn overigens wel ingewisseld voro donkerblauwe, iets minder hip maar die andere waren echt te breed!

Siem, Bart

Zeker een boel plastic, zelfs de klompen.
Plastic klompen dragen met temperaturen ruim boven de 20 graden???? Bart ik heb met je te doen!!!!

Wij worden dagelijks herinnerd aan het feit dat jullie vertrokken zijn naar Canada,
Bij elk vliegtuig (hoe hoog of laag ook) dat overvliegt zegt Ismay:"Moone… lielie”.
Speciaal voor jullie de vertaling: Simone, Bart viegtuig.

De Tilburgse kermis is begonnen, ook zonder jullie gaat het door.

Groetjes uit de polder
Eddy

Heeey Buuf!

mijn vriendinne en ik ware aant winkele in de Mall hier, en we zagen die klOmpe dinge en we ginge helemaal stuk!! we hebbe so hard gelache !! maarja, ze zijn wel hipp hoor wink

Hier hebbe we nu momenteel veel last van donderstormen.. en bliksem. mja, het wordt wel weer moooi weeer!

Kusjes van je Nichtje vanuit Amerikaaa =)

He Siem,

Een beetje erg laat, maar alsnog van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Bij de eerstkomende teamgelegenheid zullen we er nog een biertje op nemen!
Stoer hoor die klompen. Misschien moet je ze gaan exporteren naar Nederland. Wie weet wordt het wel een enorme rage.
We zien Bart wel erg hard aan het werk, maar ben je zelf ook al bezig of ben je gewoon huisvrouwtje aan te spelen?
Veel plezier daar in ieder geval, succes met de huizenjacht en tot binnenkort.

x Jenny

in canada hebben ze toch ook een soort alternatieve spaar-dollar?

thank you for this article, i was reading with a real pleasure

verigens wel ingewisseld voro donkerblauwe, iets minder hip maar die andere waren echt te breed!

Bart is now hard at work as you can see in these pictures (Indy to him and to help a little). He has already handed his first pieces for a new job and he is now back to a car auction in Calgary.

Stoer hoor die klompen. Misschien moet je ze gaan exporteren naar Nederland.

Net met nederland gebeld en van ma en oma te horen gekregen dat ik mijn cadeaus maar op moeten komen halen! Ze kunnen ook worden opgestuurd hoor!

performed well in some polls and this race is considered highly competitive.

Tja daar zit je dan je eerste verjaardag als inwoner van Canada! Vanochtend om 07.00 uur door Bart gewekt met een echt canadees

Hier hebben ze dat zelfs vaak liever dan cashgeld dus ik ben blij dat ik er 150 heb!

Net met nederland gebeld en van ma en oma te horen gekregen dat ik mijn cadeaus maar op moeten komen halen! Ze kunnen ook worden opgestuurd hoor! Lees meer

Wij hebben besloten “rustig” verder te kijken en hopen dat iets van onze gading ons pad kruist. De makelaar is nog bezig met een paar huizen voor ons en wie weet zit daar iets tussen.

Wij worden dagelijks herinnerd aan het feit dat jullie vertrokken zijn naar Canada.

En ja de wondjes op mijn voeten zijn van de muggenbulten, wat zijn die beesten hier agressief zeg.

The quality of paper on which the resume is printed also matters a lot, when it comes to giving a professional look to your resume.

De Tilburgse kermis is begonnen, ook zonder jullie gaat het door.

Bij de eerstkomende teamgelegenheid zullen we er nog een biertje op nemen!

Vandaag is hij op pad met Patrick bij wie wij onze auto hebben gekocht.

acheter kamagra 100mg kamagra paris
Acheter kamagra kamagra achat france
kamagra jelly 100mg
kamagra 100mg avis prix kamagra 100mg
kamagra jelly acheter kamagra gel pas cher
dapoxetina generico priligy 60 mg
levitra generico forum 2raU MG
priligy farmacia FO2 1yO
comprar cialis generico barato ac6 rH1n
comprar levitra 10 mg zvk 7Zjb

purchase accutane 30mg in canada without prescription
<a href=http://buy-accutane-loizehn.webs.com>purchase accutane 10mg online in uk </a>
discount accutane 20mg online in uk no prescription
buy accutane 20mg in uk without a prescription

<a href=http://buy-accutane-limen.webs.com>purchase generic accutane in uk no prescription </a>
order accutane in australia without prescription
order accutane 10mg online
discount accutane 10mg online in usa

<a href=http://buy-accutane-sersso.webs.com>discount accutane 5mg online in uk </a>
discount accutane 5mg in uk without a prescription
purchase accutane 20mg online in australia no prescription

<a href=http://buy-accutane-stealvo.webs.com>discount accutane 5mg in canada without prescription </a>
purchase accutane 20mg in australia without prescription
order accutane 10mg online in canada no prescription

jimonfujiko888

discount accutane no prescription
<a href=http://buy-accutane-viefort.webs.com>discount generic accutane in usa no prescription </a> discount accutane in canada without prescription
buy accutane online in usa no prescription
discount generic accutane online in australia no prescription

<a href=http://buy-accutane-inun.webs.com>buy accutane 20mg in uk without prescription </a> discount accutane 20mg online in usa
buy accutane 30mg online
discount accutane 20mg in australia without prescription
order accutane without prescription

<a href=http://buy-accutane-pode.webs.com>order accutane 20mg in usa without prescription </a> buy accutane 30mg online in canada
purchase accutane 10mg without a prescription
order accutane online in canada

<a href=http://buy-accutane-efser.webs.com>order accutane 20mg online in canada no prescription </a> order accutane 10mg online in uk no prescription
purchase accutane 30mg online in australia
discount accutane 5mg in canada no prescription

<a href=http://buy-accutane-etrden.webs.com>buy accutane 10mg online in australia </a> order accutane 5mg online in usa
purchase accutane 20mg in canada without a prescription
discount accutane 30mg online no prescription

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below:


About

Welkom op het weblog van Bart en Simone Nagel. Het stel emigreerde in de zomer van 2006 met hun vier Berner sennenhonden naar de Canadese provincie Ontario. Hier is hun verhaal.

Read more...


Advanced Search

Koop ons boek!

Eind 2009 is de herziene versie van ons boek 'Emigreren naar Canada' verschenen. We schreven het als een praktische gids voor aanstaande emigranten. Het is te bestellen door op onderstaand plaatje of link te klikken. De prijs: 16,95 euro.


Emigreren naar Canada

Categories

Statistics

  • Page Views: 369280
  • Page rendered in 0.9201 seconds
  • Total Entries: 135
  • Total Comments: 2381
  • Total Trackbacks: 0
  • Most Recent Entry: 07/10/2011 02:22 am
  • Most Recent Comment on: 02/09/2012 04:35 pm
  • Total Members: 24588
  • Total Logged in members: 2
  • Total guests: 23
  • Total anonymous users: 1
  • Most Recent Visitor on: 02/09/2012 05:06 pm
  • Most visitors ever: 163 on 09/17/2011 05:15 pm
  • Referrers
  • Current Logged-in Members:  Annaaxow, , randellortega258