Login   •   Register   •   Member List   •  

Beer pong & rose garden

Het is een drukke boel hier. De deur wordt nogal eens platgelopen. Puppies werken als magneten, zoveel is zeker. Niet alleen komen potentiële puppiekopers af en toe aanwaaien, ook onze familie hier in Canada vond dat wel een bezoekje waard. Het werd een memorabele avond met flink wat meer dan puppietjes aaien. Lees meer.

Het was een lekker druk weekend. Zo’n weekend dat we vanuit Nederland nog kennen. Je rolt non-stop van het ene in het andere, hebt continu wat te zaniken en te drinken en de tijd vliegt om zonder dat je daar erg in hebt. Eerst kwamen vrijdag Lisa en Rodney van het Stockli kennel, ook bernerfokkers die dit voorjaar hun eerste nest fokten. Ze waren laaiend enthousiast over de puppen die hier lagen. Daar waren wij wel verguld mee natuurlijk. Zaterdagochtend kwamen er puppiekopers uit Toronto. Die waren net zo enthousiast en het ziet er dus naar uit dat we ook een stadshondje hier hebben. Ondertussen kwam eerst Kevin (Carries broer) binnenrollen en niet veel later kwam Brian binnenzetten, recht van de markt waar hij rozen had verkocht. Ook even puppen gekeken natuurlijk en vervolgens buiten maar eens rondgewandeld.
Tegen zessen kwamen Tineke, Joyce, Michelle, Jesse en Nikki ook aan. Ze waren niet bij onze puppies weg te slaan. Het is wel heel grappig te zien wat die kleine hondjes met mensen doen. Ze zijn er helemaal weg van en kunnen de aandacht er niet bijhouden. Leuk om te zien. Wat voor ons nu gewoon begint te worden, is voor veel bezoekers echt heel bijzonder. Tineke was ook niet bij de werpkist weg te slaan. Prachtig om iedereen zo te zien genieten.

Maar er was meer. De hele familie Riem bleef slapen en voordat ze kwamen hadden ze wat pingpongballen en plastic bekers gekocht. Er zou die avond ‘gebierpongd’ worden. Oercanadees gezelschapspel wink. Na veel gesoebat over de te kiezen drinkspelletjes – we waren nog net niet dronken genoeg om binnenshuis een volstrekte bierbraspartij toe te staan – werden twee tafels in de lengte tegen elkaar gezet. Vervolgens werden aan iedere kant zes bekers gevuld met bier. De regels zijn simpel. Balletje in de beker, beker leegdrinken. Wie het eerst alle bekers moet leegdrinken heeft verloren. We speelden een knock-out toernooi in duo’s. Het was een dolle boel, verschrikkelijk veel gelachen en uiteraard menig biertje gedronken. Ik geloof dat er binnen een uur een kratje (hier een doos) Busch doorheen is gevlogen. Het beste team van de avond was het duo Joyce-Bart. Onverstoorbaar zetten zij de andere teams opzij grin

image
Kampioenenteam Joyce/Bart

image
Team Simone/Jesse

image
Team Nikki/Michelle

image
Team Tineke/Brian

Tineke en Brian hadden voor ons ook nog wat Rozenplanten meegenomen. We hebben er negen in totaal in de tuin staan. Een prachtkado, waar we heel blij mee zijn. Brian suggereerde dat we de klimrozen - twee witte genaamd New Dawn en een rode die Dublin Bay heet – tegen het hekwerk zouden plaatsen. Nou dat hebben we meteen gedaan en de rozen staan nu prachtig te bloeien in de zon. De ‘shrubs’/struiken staan in de border voor het huis en moeten een soort haag gaan vormen die tegen het huis afsteekt. Dat moet een het einde van de zomer en zeker volgend jaar een prachtig gezicht worden. We moeten tegen die tijd ook weten hoe we de plots verschijnende kevertjes de nek kunnen omdraaien. Tot onze grote verbazing zitten alle rozen na een dag al vol met een soort groen-grijze kevertjes. En ze richten behoorlijk wat schade aan in die bloemen. Tineke, als je het antwoord hebt, ik hoor het graag!

image

Ondertussen zijn we ook druk bezig in de rest van de tuin. Met als kopstuk/kopzorgenstuk de groentetuin. Het gevecht tegen het onkruid is nog niet beslecht. Vandaag had ik het bijna zover dat ik de helft van het beoogde stuk klaar had voor beplanting. Maar toen begaf de rototiller het. Morgen maar eens kijken of ie snel gefikst kan worden, want het zou een mooie afsluiter van de week zijn als er een hoop groenten geplat en gezaaid kunnen gaan worden. Het is laat, want normaal gezien zou alles eind mei in de grond moeten staan. Maar het seizoen is hier heftig dus bonen, uien, sla, tomaten en wat koolsoorten moet allemaal makkelijk kunnen!

Hi Bart en Simone.

Leuk stukje en leuke foto’s. Het was ook een kei gezellig avondje. Ik wed dat de puppies al weer gegroeid zijn.
Hopenlijk hebben jullie iets gevonden voor de rozen (Simone aan de telefoon gehad).
Hopenlijk gaat het goed tussen de honden en de kittens, weer gezins uitbreiding.
Geniet ervan
Lieve groetjes van ons allen.
Tineke

oh oh oh zus,

was het een aantal jaren geleden slechts 1 biertje in de SVI kantine, zijn het nu al dozen bier en drank in jus-flessen.. wat moeten pap en mam hier wel niet van denken

Bart waarom ben ik niet verrast dat jij in het winnende team zat. Ik hoop voor joyce dat je genoeg deo op had.snake

Good job, lots of useful information. I thought I would leave my first comment smile

looks like you guys had a great evening

kamagra gelly kamagra oral jelly france
kamagra achat acheter kamagra en belgique
kamagra moins cher
kamagra 100mg achat kamagra commande
acheter kamagra paris Kamagra prix
priligy priligy
levitra generico sicuro 8BR6 aVa4
comprare priligy dNK n8WN
comprar cialis generico espana NfJ dv2
levitra original comprar 2u dv2

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below:


About

Welkom op het weblog van Bart en Simone Nagel. Het stel emigreerde in de zomer van 2006 met hun vier Berner sennenhonden naar de Canadese provincie Ontario. Hier is hun verhaal.

Read more...


Advanced Search

Koop ons boek!

Eind 2009 is de herziene versie van ons boek 'Emigreren naar Canada' verschenen. We schreven het als een praktische gids voor aanstaande emigranten. Het is te bestellen door op onderstaand plaatje of link te klikken. De prijs: 16,95 euro.


Emigreren naar Canada

Categories

Statistics

  • Page Views: 369277
  • Page rendered in 0.6745 seconds
  • Total Entries: 135
  • Total Comments: 2381
  • Total Trackbacks: 0
  • Most Recent Entry: 07/10/2011 02:22 am
  • Most Recent Comment on: 02/09/2012 04:35 pm
  • Total Members: 24588
  • Total Logged in members: 2
  • Total guests: 22
  • Total anonymous users: 0
  • Most Recent Visitor on: 02/09/2012 05:04 pm
  • Most visitors ever: 163 on 09/17/2011 05:15 pm
  • Referrers
  • Current Logged-in Members:  Annaaxow, randellortega258