Ja ja jullie lezen het goed! Het begon woensdagmiddag met een heuse aardbeving (5.5 op de schaal van Richter). Het epic centrum scheen bij Quebec te liggen maar wij voelden alles ook trillen! Maar dat was nog niet alles….Lees meer
De bewegende aardbodem rond half 2 in de middag was het gesprek van de dag. Op het werk had iedereen het er over en elke klant die binnen kwam vroeg belangstellend of wij het ook gevoeld hadden. Maar zoals gezegd er was meer… Rond half 7 die avond reden brandweerwagens, politie en ambulances aan de lopende band langs het werk. We vroegen ons af wat er gaande was en we dachten aan een serieus ongeluk maar hadden geen idee. Toen ik om 19.00 uur in de auto stapte om van mijn werk naar huis te rijden werd al heel snel duidelijk wat er aan de hand was. Een tornado had on half 7 een bezoek gebracht aan Midland. Op de radio waren allemaal mensen die verslag deden van wat ze gezien hadden. Het klonk allemaal heel onwerkelijk. Wegen afgesloten overal bomen op de weg, muren weggeslagen, een heel trailerpark verwoest (70 mega grote stacaravans) mensen hadden gewoon gezien dat de tornado een trailer oppakte en 10 meter verder neer smeet. De weg was overal geblokkeerd en ik heb via allemaal achteraf wegen thuis moeten komen. Een aantal keren in de file gestaan (ik dacht dat ik het woord file niet meer zou hoeven gebruiken…) Thuisi gekomen lag de stroom er natuurlijk af aangezien de kabels overal op de weg lagen. Kortom woensdag vroeg in bed. Donderdag nog geen stroom, generator geleend van de buren zodat de koelkast aan kon blijven en de telefoon + radio er op aangesloten. Er werd hard gewerkt om iedereen weer te voorzien van stroom voor 8 uur s’avonds. Onderweg naar mijn werk werd duidelijk dat de tornado over een smalle strook van west naar oost over midland was getrokken. Gelukkig aan de rand van het dorp. Er schijnen op youtube video’s te staan: google maar op youtube tornado midland. Mijn vriendin woont ook in het gebied waar de tornado overheen was geraasd. Tornado was zo’n 100 meter breed en was precies tussen haar huis en het van de buren door gegaan, over geluk gesproken! Heel indrukwekkend. Schade wordt geschat op ruim 15 miljoen.
Verder gaat het hier uitstekend. Lynn heeft afgelopen maandag net nadat ze 11 manden oud is geworden besloten dat los lopen ook heel leuk is. Ze was al een tijdje rond de tafel aan het stappen en van de tafel naar de bank maar nu loopt ze ook los. Ze stapt wel rond als een dronken dametje maar ze heeft heel veel lol. Ze begint al te schateren als ze de eerste stap zet. Vallen is eigenlijk nog leuker.... Onderaan dit verslag de laatste foto’s van onze spruit. Voor de mensen die cijfertjes willen: 11,5 kilo en 80 cm lang.
Het bezoek van oma Jenni in mei was uiteraard ook heel leuk. Oma heeft veel opgepast en Lynn leren zwaaien en nee schudden. Nu is dat laatste niet altijd even handig want als wij nee zeggen begint Lynn te lachen en met haar hoofd te schudden…….Lynn heeft ook veel plezier met onze hondjes. Met het mooie weer is Lynn veel buiten en als zij op het gras kruipt gaan de hondjes er gezellig bij liggen.



De lente die als zomer aanvoelde is over en nu is dan de zomer begonnen. Het is hier warm maar de afgelopen dagen was het ook vochtig. Kortom schitterend weer voor onkruid. In de groentetuin groeit naast het onkruid ook alle gezaaide groenten letterlijk en figuurlijk als kool. Het aardbeienseizoen is nagenoeg over maar we hebben weer heel wat kilo’s in de diepvries liggen. Lynn is ook een liefhebber…zie onderstaande foto’s.

Lynn is ook bezig haar koffertje te pakken aangezien ze maandag 28 juni met papa naar Nederland vliegt….Ja ja ons dametje gaat alweer op reis. Lynn en Bart gaan 2 weken naar Nederland. Hoofdreden: Fiji gaat gedekt worden door een knappe belgische reu. Dit keer dus de eer aan Bart om te pronken met de Nagel telg. Eerst maandag even voetbal kijken en dan op na het vliegtuig. Als Nederland een beetje zijn best doet dan kan Bart het vervolg van het WK in Nederland kijken.


Spelen met papa



Spinazie eten
Posted by Simone at 03:36 AM.
Filed under:
(52) Comments •
Permalink
Next entry: Jarig en bezoek van opa en oma
Previous entry: Spring is in the Air!
Wens Lynn en Bart een goede reis! Jammer, dan zien we die twee dus niet in Hillsburgh. Ik zat me af te vragen wat kleine meisjes van bijna een jaar ook alweer eten, is weer een tijdje geleden dat die van ons die leeftijd hadden.......
Ach en nu schudt zij alleen maar nog nee.......
Er bestaat niet voor niks het gezegde “ik ben twee en zeg alleen maar nee” en “ ik ben drie en ik wil nie.....”
Fijn weekend en tot vrijdag?
Gr. Claudia
Posted by
Claudia Duijsens on 06/26 at 02:55 PM
Hoi Bart, Simone en Lynn,
Wat een mooie bos met krullen.
Welke vriendin woont er in het tornadogebied?
Ik kan mij herinneren, dat er vorig jaar toen wij bij jullie waren ook een tornado in de buurt was.
Ik hoop dat dit voorlopig wel de laatste is geweest.
Veel liefs en tot binnenkort!
Posted by on 06/27 at 06:45 PM
Hallo familie Nagel,
Wat een mooie foto’s van jullie kleine meid, die krullen geweldig! Het verhaal over de tornado is minder, hopelijk is het afgelopen met dat natuurgeweld. We blijven jullie volgen heel veel groetjes van Riet en Harrie uit Maarheeze
Posted by on 08/04 at 06:23 PM
This is really amazing Great post.
Posted by
Certified Loose Diamonds on 10/07 at 12:40 PM
Het is goed dat je erin slaagt om de gevolgen van een tornado te voorkomen. Althans in de foto kan ze niet zien.)
Posted by
college essay on 10/25 at 10:01 AM
It’s very interesting story. Thanks for sharing with us such interesting information.
Posted by
dissertation writer on 01/12 at 10:48 AM
What a wonderful world around this baby, I love all the pics above, especially the last one)
Posted by
english writing on 01/31 at 09:20 AM
so, your family seemed to be so nice, thanks a lot for sharing
Posted by
thesis writing on 02/12 at 10:08 AM
Very cute and pretty child!
Posted by
essays on 02/27 at 09:35 AM
Type as many hours as you may - I would like to read your articles every time I am online - it is extremely pleasant
Posted by
dresses on 03/05 at 03:57 PM
ohhh the photos here are so lovely)))
Posted by
research papers on 03/09 at 08:44 PM
Very cute! I like children!
Posted by
help with essays on 03/21 at 11:06 PM
It is good she spends time in open air.
Posted by
research paper on 03/29 at 07:57 PM
The girl is so nice!
Posted by
Feminization hypnosis on 04/17 at 05:14 AM
She grows before our eyes. Day after day she is moe and more grows prettier
Posted by
assignment writer on 06/09 at 01:38 PM
Before you dwell on this thought any longer, let’s take a minute and look at what happens if you don’t pay your credit card bill and a better way to handle this like debt settlement so that you avoid bankruptcy and you don’t go delinquent on your credit card bills.
Posted by
credit card debt on 06/18 at 06:49 AM
"All the idols made by man, however terrifying they may be, are in point of fact subordinate to him, and that is why he will always have it in his power to destroy them” - Simone de Beauvior. I think its in ‘The Second Sex’ maybe, but I don’t know where exactly. And I have no clue what it means. Any help would be much appreciated.
Posted by
work at home on 06/27 at 07:04 AM
A large number of companies are looking forward to good event management companies as a means of building a brand image for them.This calls for a demand of event management companies in the business sector.
Posted by
Eventtechnik on 06/30 at 09:05 AM
James is the last name of course.Simone is my pick really and won’t change.Corrina I suggested but he seems to like and I like that she’d be CJ like her daddy.business reputation management
Posted by
business reputation management on 07/02 at 11:25 AM
Hi. I need some help for internet marketing. How can i do marketing online. I am a fresher and i need some Projects to do like website designing, website development in php and .net etc. that i could add in my CV and show experience to get a good job. So i need to do some marketing to get clients. can any one tell me some information about internet marketing?
online marketing company firm
Posted by
online marketing company firm on 07/18 at 10:16 AM
I know that there is a separate award for the best small school player in KC but what is it and what classes are eligible for it. Is it class 6, 5, and 4 that win the Simone.
iPhone 5 Release Date
Posted by on 07/22 at 12:07 PM
acqueline R. Bart, Esq., B.A., LL.B., J.D., C.S., Barrister &
Solicitor, is a Certified Immigration Specialist by the Law Society of Upper
Canada. She obtained her undergraduate and law degrees in Canada and her
Juris Doctor in the United States. She commenced her legal career at Canada’s
largest law firm at that time, Osler, Hoskin and Harcourt, and has worked at
Barristers Chambers in London, England and at the UK High Court of Justice.
Posted by
indian yellow pages on 07/23 at 05:29 AM
Make sure that the colors and graphics of the template of your choice fit your content. Choose a template that speaks of what your webpage is about. If you are on a candy business, then choose a very graphic and pastel background by all means.
Posted by
construction web design on 07/26 at 04:33 AM
The most important step in turning iPhone app ideas into a profitable home business is knowing how to market your product successfully
iPhone
Posted by
iPhone release on 07/29 at 08:51 AM
A clear screen protector is included for extra protection. It’s a good-looking portable case offering supreme protection for your iPhone 4.
iphone release
Posted by
iphone releases on 08/01 at 07:23 AM
Page 1 of 3 pages 1 2 3 >