Login   •   Register   •   Member List   •  

1e afscheidsweekend is al achter de rug!

Afgelopen weekend is onze afscheidstoer begonnen. Op eerste pinksterdag zouden we bij mijn ouders onder het genot van wat drinken en eten afscheid nemen van de familie Hulsink en Hendriksen. Het liep echter wat anders als gepland. Lees meer

Bart en ik waren al op vrijdag in Zwolle met de hondjes en na even bij oma op visite te zijn geweest ging ik naar huis met het idee dat ik wel even lekker wat chinees zou bestellen voor het avondeten. Hier kwam echter niets van omdat Bart samen met Helma het een en ander bekokstoofd had. We werden door Nicoline en Frank om half 9 opgehaald en ik moest mee op de fiets terwijl het chinees eten net bij mijn ouders thuis arriveerde. Na een lekker stukje fietsen kwamen we bij de Buik van Parijs waar we wel heel toevallig Ed en Vero tegen het lijf liepen. Ik maakte nog een grapje: “zullen we buiten nog maar even op de rest wachten?”, maar dat was niet nodig we gingen naar binnen. Binnen zaten Henk en Helma al breed lachend aan tafel. Met z’n 8-en hebben we heerlijk gegeten en gedronken en kregen we oerhollandse bloembollen, vergeetmenietjes en wat zakcentjes. Na het eten hebben we nog een kleine afterparty gehad bij cafe De Singel aangezien Bart en ik daar onze eerste avondjes ooit hadden doorgebracht. Vero, Ed, Henk, Helma, Nicoline en Frank super bedankt voor de leuke avond! We gaan jullie zien! Zaterdag was een rustige dag met wat grapjes van mijn vader over dat we wel weer zouden worden opgehaald die avond. Mijn moeder begon gewoon aan het eten maar wat we niet zagen was dat dit maar voor 2 personen was ipv 6! De deurbel ging en daar stonden mijn neven met aanhang aan de deur. Ik moest wederom mee zonder eten...... Dit keer gingen we met de auto naar een themafeest in Beerzerveld. Ik vond al dat iedereen er wat armoedig uitzag maar dit kwam helemaal goed toen het themafeest een zwerversbal bleek te zijn. image Binnen gekomen kwamen ook de nichten uit het oosten met aanhang binnen en kon het feest beginnen. Onder het genot van heel wat alcoholische versnaperingen en een buffetje is er enorm veel gelachen en hebben we de familie weer eens van een andere (leuke) kant gezien. Selma, Martin, Ellis, Jeroen, Tim, Sjoukje, Kevin, Karin, Stefan, Marloes en Joost super bedankt voor deze avond en ik zou zeggen hou een neven en nichten dag in ere! De foto’s hoop ik binnenkort op deze site te zetten. En toen kwam eindelijk het geplande afscheid van de familie op 1e pinksterdag het gaf een goed gevoel om iedereen nog weer even te zien en hopelijk komen we nog wat familie tegen aan de overkant van de grote plas. Jullie zijn welkom! Komend weeken hebben we voor de laatste keer het Ledub volleybaltoernooi en op 18 juni staat het afscheidsfeestje bij de familie Nagel gepland. Maar na afgelopen weekend weet ik niets meer zeker. rolleyes Ik hou jullie op de hoogte.

Dat zwerversfeestje was zeker gezellig, op de blote voetjes in huis gekomen. Schoenen verloren onderweg!! Oorzaak alcohol????
Heel veel plezier en geluk in Canada! Goeie reis..en als jullie nu weer back in country komen mogen jullie iets leuks organiseren voor de volgende neven en nichten dag.....!!!
Tot ziens! Jeroen, Ellis en Senne

Hallo Canadians in opleiding!
Leuk,jullie site, ook wij willen jullie bedanken voor het geweldige feestje in Beerzeveld, zeker voor herhaling vatbaar!!!!
De foto’s komen nog jullie kant op.
Via deze weg willen wij jullie veel geluk en gezondheid toe wensen in Canada.
Groetjes Martin, Selma en Tess en Timo

kamagra medicament kamagra oral jelly france
kamagra en ligne acheter kamagra jelly
kamagra achat ligne
vente kamagra france vente kamagra france
kamagra gel pas cher kamagra bas prix
dapoxetina priligy generico
levitra generico farmacia u1 OS9
priligy compresse zLw 2IuZ
comprar cialis generico espana fZBW dv2
comprar levitra viagra Pw n8WN

Name:

Email:

Location:

URL:

Smileys

Remember my personal information

Notify me of follow-up comments?

Submit the word you see below:


About

Welkom op het weblog van Bart en Simone Nagel. Het stel emigreerde in de zomer van 2006 met hun vier Berner sennenhonden naar de Canadese provincie Ontario. Hier is hun verhaal.

Read more...


Advanced Search

Koop ons boek!

Eind 2009 is de herziene versie van ons boek 'Emigreren naar Canada' verschenen. We schreven het als een praktische gids voor aanstaande emigranten. Het is te bestellen door op onderstaand plaatje of link te klikken. De prijs: 16,95 euro.


Emigreren naar Canada

Categories

Statistics

  • Page Views: 367080
  • Page rendered in 0.5372 seconds
  • Total Entries: 135
  • Total Comments: 2329
  • Total Trackbacks: 0
  • Most Recent Entry: 07/10/2011 02:22 am
  • Most Recent Comment on: 02/06/2012 10:14 am
  • Total Members: 24313
  • Total Logged in members: 0
  • Total guests: 25
  • Total anonymous users: 0
  • Most Recent Visitor on: 02/06/2012 12:11 pm
  • Most visitors ever: 163 on 09/17/2011 05:15 pm
  • Referrers